Absolwenci Gimnazjum nr 2 w Jankowicach

Rok szkolny 2001/2002.

klasa 3a

Marta Matlińska, Łukasz Dorszewski, Marika Jagos, Marcin Suchomski, Beata Góralska, Tomasz Florkiewicz, Damian Kamrowski, Paweł Barański, Magdalena Bazner, Magda Dąbrowska, Adam Drozella,Katarzyna Pick, Karolina Stanowicka, Anna Wielachowska, Magdalena Wielachowska, Magdalena Winter, Paweł Pławiński, Rafał Kurzyński,
Paweł Rysztak, Krzysztof Leśniak, Ryszard Dąbrowski,
Najlepsze oceny uzyskali: Karolina Stanowicka(5,29), Marika Jagos(4,86), Dorszewski Łukasz(4,71)
Wychowawca klasy: Jerzy Zając

klasa3b

Renata Jakimcio, Danuta Gąsior, Wojciech Beyer, Damian Pietras, Dawid Parchimowicz, Anna Jagielska, Natalia Sokołowska, Joanna Gołębiewska, Angelika Mazan, Marzena Kamińska, Barbara Sieklińska, Krzysztof Roloff, Wojnach Kamil, Agnieszka Garlewska, Michał Łączak, Tomasz Stachurski

Wychowawca klasy: Zdzisław Nawrocki

Rok szkolny 2002/2003

Klasa 3a

Bollin Weronika, Buczyńska Ewa, Falkiewicz Arkadiusz, Falkiewicz Kinga, Garlewska Kamila, Gołaszewska Barbara, Kruszyński Dariusz, Ludwikowski Łukasz, Maksimczuk Magdalena, Mroziński Bartosz, Olech Joanna, Osmałek Paweł, Pilkiewicz Karol, Roloff Karolina, Rutkowska Anna, Stoppel Magdalena, Szymańska Karolina, Turowski Aleksander, Urbański Arkadiusz
Najlepsze oceny uzyskała: Joanna Olech
Wychowawca klasy: Dariusz Jakubowski

Klasa 3b

Adamska Wioletta, Błaszczyk Marcin,  Bohm Ewa, Brodzińska Ewa,  Galor Iwona, Klepczyński Piotr, Kubacka Ewelina, Kwiatkowski Andrzej, Kwiatkowski Wojciech, Michalska Marta,   Naeuman Mateusz, Olszewska Lucyna,Pryba Edyta, Wiwatowski Krzysztof, Wydorska Karolina
Najlepsze oceny uzyskała:Barbara Gołaszewska
Wychowawca klasy: Bożena Kowalczuk

klasa 3c

Bukowska Michalina, Bukowski Arkadiusz, Chmielewska Karolina, Dąbrowska Zuzann, Dorszewski Marcin, Duszyński Tomasz, Falkowski Grzegorz, Gawenda Nikodem, Gąsior Anna, Górnecka Magdalena, Kalinowska Dominika, Kamrowska Anna, Kopowska Agnieszka, Krężel Leszek, Pietras Ewa, Serocki Szymon, Słowy Joanna, Spychalska Barbara, Suchomski Artur, Tuszyński Witold
Najlepsze oceny uzyskał:Szymon Serocki
Wychowawca klasy: Katarzyna Panter

Rok szkolny 2003/2004

Klasa 3a

Barański Jarosław, Bąkowska Daria, Dyguła Monika, Fabiński Dawid, Jasińska Agnieszka, Kowalick Barbara, Krigier Sywia, Królik Aleksandra, Kudlewski Krystian, Makowski Piotr, Orzeszyna Łukasz, Piasecka Estera, Pilkiewicz Kamil, Przybylska Malwina, Reetz Michał, Rosińska Paulina, Suchomska Karolina, Tyburska Monika, Warachowska Krystyna, Wolak Agnieszka, Zawada Tomasz, Zięba Marta
Najlepsze oceny uzyskali: Łukasz Orzeszyna, Paulina Rosińska

Wychowawca klasy: Aleksandra Bienert

Klasa 3b

Atłachowicz Maciej, Azner Artur, Barańska Iwona, Błaszczyk Ewa, Błażyńska Daria, Bój Janusz, Brodziński Krzysztof, Gajewski Michał, Galor Sławomir, Kamrowski Krzysztof, Maksimczuk Magdalena, Maksimczuk Patryk, Mrugała Piotr, Nol Łukasz, Nol Mateusz, Parchimowicz Katarzyna, Radzimski Paweł, Radzimski Piotr, Rose Bartosz, Sikora Paulina, Sosnowski Grzegorz, Wesołowski Łukasz, Wiwatowska Katarzyna, Zawacki Artur
Najlepsze oceny uzyskała: Daria Błażyńska

Wychowawca klasy: Katarzyna Sterniczuk

Rok szkolny 2004/2005

Klasa 3a

Bieliński Łukasz, Gąsior Łukasz, Jakimcio Marcin , Łączak Krzysztofa, Łękawski Bolesław ,Pick  Paweł,Pilkiewicz Karol ,  Przybylska Adriana, Puszkiewicz Mateusz,Roloff Ewelna, Rosińska Katarzyna, Rutkowski Rafał, Serocki Patryk, Sonnenfeld Patryk , Spyta Łukasz , Stachurski Mariusz, Stańczyk Katarzyna, Urbańska Milena,  Wieruszewska Karolina
Najlepsze oceny uzyskały: Adriana Przybylska, Katarzyna Rosińska

Wychowawca klasy: Jerzy Zając

Klasa 3 b

BłażyńskiBartosz , Brodziński Paweł, Fabińska Dorota, Garlewska Patrycja, Głowacki Łukasz, Gpłaszewski Jerzy, Januszkiewicz Dawid, Jasiński Aleksander, Jęczewski Maciej, Kaczerowski Mateusz, Kopeć Agnieszka, Kuczek Patrycja, Lamkowska Karolina, Lewczuk Natalia, Mówka Przemysław, Osińska Natalia, Przeczewska Magdalena, Rejewski Jarosław, Rosicki Krystian, Rosicki Tomasz, Wisocki Artur, Zawacka Karolina.
Najlepsze oceny uzyskały: Lamkowska Karolina, Przeczewska Magdalena

Wychowawca klasy: Artur Ceglewski

klasa 3c

Boguszewski Robert, Buczyński Rafał, Cipla Kazimierz, Garlewski Tomasz, Gończewski Tomasz, Guzowski Piotr, Klucznik Dorota, Maksim Piotr, Manowski Bartosz, Myszka Rafał, Narloch Martyna, Nartowska Agnieszka, Neuman Paweł, Rdzanek Wojciech, Skrzypiński Przemysław, Sonnenfeld Dawid, Rakowski Bartosz.

Wychowawca klasy: Maciej Ciachorowski

Rok szkolny 2005/2006

Klasa 3a

Babiuch Marcin, Bieliński Jakub, Brodziński Emil, Dąbrowska Anna, Deptuła Beata, Gąsior Barbara, Górnecka Ewa, Hejnowska Kamila, Jaworowski Rafał, Jeszke Żaneta, Kamrowski Arkadiusz, Kobrzyński Jarosław, Lipska Patrycja, Lipski Artur, Łopata Alina, Ostrowski Damian, Pick Natalia, Reetz Anna, Tyburski Dominik, Wardowska Natalia, Wesołowski Krzysztof, Wiwatowska Paulina.

  Wychowawca klasy: Katarzyna Panter

Klasa 3b

Adamska Alicja, Archita Dawid, Azner Aneta, Błażyński Wojciech, ,Böhm Zbigniew, Domagalski Damian, Fabiński Dawid, Florkiewicz Paulina, Gawryś Kamil, Głowacki Paweł, Gołaszewska Krystyna, Janta - Lipiński Joachim, Jagielska Angelika, Jeszke Mateusz, Kurzyński Paweł, Kwiatkowski Łukasz, Kwiatkowski Marcin, Lewczuk Katarzyna, Mazan Jacek, Mączkowski Przemysław, Stasiak Paweł, Wierzchowski Mateusz, Witkowski Dawid, Wiwatowski Marcin, Wydorska Marta, Zamyślewska Katarzyna.

Wychowawca klasy:  Maciej Ciachorowski

Rok szkolny 2006/2007

Klasa 3a

Babiuch  Weronika, Bąkowski Przemysław, Bilawska Patrycja, Czaplewska Monika, Czaplewska Natalia, Dorszewski Paweł, Fabińska Daria, Kalinowski Bartosz, Kudlewski Daniel, Łękawska Marta, Mogga Marta, Pietras Anna, Pilkiewicz Bartosz, Przybylska Jowita, Reetz Łukasz, Sonnenfeld Ewelina, Stasiak Marita, Stoppel Michał,  Tylicka Kornelia, Turulski Jakub, Wojnach Dominika.

Wychowawca klasy: Magdalena Tomczyk

Klasa 3b

Borowska Karolina, Brodzińska Joanna, Cybulski Dawid, Domagalska Patrycja, Fabińska Iwona, Gołaszewska Maria, Januszkiewicz Przemysław, Kawski Karol, Kuczek  Paulina, Lepianka Katarzyna, Orłowska Joanna, Pestka Zuzanna, Piotrowski Mariusz, Robaczewska Katarzyna, Siekliński Adam, Sikora Kamila, Wisocka Paulina, Wydorski  Paweł,  Zamyślewska Joanna,  Zawacki Krzysztof.

Wychowawca klasy: Elżbieta Mróz

klasa 3c

Cipla Piotr, Gruszka Wiktoria, Kułacz Iwona, Lipska Judyta, Lipski Mateusz, Olińska Paulina, Rdzanek Piotr, Sucharzewski Adam, Szczawińska Agnieszka, Tuszyński Artur, Witkowski Patryk

Wychowawca klasy: Katarzyna Sterniczuk

Rok szkolny 2007/2008

Klasa 3a
Błaszczuk Natalia, Bober Artur, Bober Grzegorz, Bontal Mateusz, Jeszke Emilia, Jaworowska Karolina, Kasprowicz Joanna, Kędziorska Paulina, Klinkowska Marietta, Królik Beata, Łękawska Małgorzata, Nowakowska Mirela, Reetz Karolina, Serocki Krzysztof, Sikora Magdalena, Słowy Monika, Słowy Tomasz, Sokołowska Ewa, Stasiak Karol, Szymański Łukasz, Uszler Edyta, Wesołowski Łukasz, Wielachowska Beata, Zygmunt Sandra.

Wychowawca klasy: Jolanta Gołecka

Klasa 3b
Archita Nikodem, Cechowska Anna, Dąbrowski Paweł, Długosz Jakub, Falkiewicz Marta, Jęczewska Natalia, Kerner Paulina, Kopeć Piotr, Kurzyński Marcin, Kwiatkowski Mateusz, Maliszewski Robert, Matysek Monika, Mogą Paweł, Mrugała Mariusz, Osiński Rafał, Piotrowski Mateusz, Pryba Marcin, Radzimski.    Radosław, Rosicki Karol, Żelazko Patrycja.

Wychowawca klasy: Artur Ceglewski

 

Klasa 3c
Brodzińska Grażyna, Buczyńska Izabela, Dobaczewska Kamila, Dziewiątka Beata, Kowalick Ewa, Nartowski Wojciech, Nasiadka Andrzej, Olińska Dominika, Ostrowska Edyta, Piszczek Anna, Rosicka Monika, Rosińska Michalina, Serocka     Dorota, Skrzypińska Agnieszka, Sonnenfeld Jesika.

Wychowawca klasy: Jerzy Zając

Rok szkolny 2008/2009

 

Klasa 3a
Bilawski Kacper, Brodzińska Beata, Gołębiowska Ewelina ,Gończewski Paweł, Hejnowski Krzysztof, Jabłońska Daria, Januszewski Patryk , Jeszke Michał, Kamrowska Magdalena, Kosin Rafał, Lipińska Katarzyna, Kwiatkowska Irena, Makowski Maciej, Pietras Arkadiusz, Rospierski Mariusz, Sikora Jakub , Sucharzewska Agnieszka, Sonnenfeld Adam, Wieruszewska Anna

 

Klasa 3b
Błażyńska Monika, Bontal Angelika, Duliasz Ewa, Fabiński Karol, Gronek Bartosz, Janta-Lipiński Eligiusz, Kerstein Magdalena, Kopczyński Jakub, Kopeć Maciej, Kowalski Michał, Łączak Natalia, Mączkowski Mariusz, Parchimowicz Kamila, Pestka Janina, Piekarska Natalia, Prabucka Marta, Pryba Karol, Rysztak Piotr, Serocka Hanna, Żulczyk   Dominika

 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa 3a
Bontal Monika, Kasprowicz Łukasz ,Kowalick Helena, Królik Piotr, Leśniak Tomasz, Lewandowska Aneta, Olińska Katarzyna, Oliński Arkadiusz, Pick Karolina, Reetz Mateusz, Rosicki Robert, Rymacki Bartosz, Słowy Magdalena, Stibowska Emilia, Śliwińska Patrycja, Sucharzewski Grzegorz, Wesołowska Anita, Zaczek Damian, Zygmunt     Paulina.
Klasa 3b
Domagalski Marek, Duliasz Barbara, Galor Aneta, Garlewski Paweł, Gołaszewski Marcin, Gronek Damian, Gulbertowicz Tomasz, Hnat Adrian, Januszewska Paulina, Klepczyńska Joanna, Kurzyńska Agnieszka, Kwiatkowska Dominka, Lizakowska Izabela, Maliszewski Adrian, Matlińska Katarzyna, Michalski Szymon, Pestka Jan, Piotrowski Kamil, Pudlewska Kamila, Sikora Adriana, Wydorski Marcin, Zakrzewski Krzysztof, Zamyślewska Agnieszka.
Wychowawca : Maciej Ciachorowski

   Rok szkjolny 2010/2011

Klasa 3a
Antkiewicz Mateusz, Dobaczewska Milena, Jakimcio Paweł, Kędziorski Szymon, Kudlewska Sandra, Łączak Krzysztof, Łękawska Emilia, Madej Dawid, Makowska Anna, Piasecka Marta, Reetz Ewa, Rutkowska Beata, Serocka Agnieszka, Sowiński Paweł, Szymańska Joanna, Turulski Kacper, Wesołowski Michał, Wielachowski Michał.
wychowwca:Jolanta Gołecka
Klasa 3b
Bojdo Damian, Brzozowski Karol, Gołaszewski Adam, Jeszke Krzysztof, Jurewicz Joanna, Keńska Izabela, Konopacka Roksana, Kuczek Krystian, Matysek Maciej,
Mikulicz Sandra, Oziero Izabela, Sikora Milena, Sikora Denis, Żulczyk Karolina.
wychowawca : Elżbieta Zakierska
Klasa 3c
Berendt    Dawid, Boguszewska Małgorzata, Kosin Marcin, Ludwikowska Katarzyna, Maksim Jarosław, Mrozowska Wioleta, Murawski Michał, Muzal Monika, Pajor Marika, Paradowska Monika, Skrzypiński Sylwester, Szczawiński Wojciech.
wychowawca : Artur Ceglewski

Rok szkolny 2011/2012

Klasa 3a
Bober Andrzej, Bojdo Karol, Kobrzyńska Sylwia, Kwiatkowski Wojciech, Lewandowska Paulina, Łękawski Michał, Markuszewski Maciej, Prabucka Janina, Słowy Dorota, Sokolnicki Seweryn, Stibowski Piotr, Śliwińska Ewelina, Wesołowska Natalia, Zygmunt Karol
wychowawca:Agnieszka Wierzbicka
Klasa 3b
Archita Mateusz, Błażyński Maciej, Brzozowska Paulina, Buliński Karol, Florkiewicz Aleksandra, Garlewska Martyna, Hus Karol, Kalinowski Daniel, Lizakowski Tomasz, Malak Patryk, Maliszewska Marika, Osińska Ewelina, Pestka Jerzy, Piekarski Sławomir, Radzimska Martyna, Stefańska Anna, Turowski Szymon, Wożniak Daria, Zamyślewski Paweł.
wychowawca:Barbara Wiśniewska
Klasa 3c
Kosin Monika, Majewska Agnieszka, Mrozowska Natalia, Olińska Agnieszka, Sucharzewski Łukasz, Wesołowska Dominika, Wojciechowska Monika,
wychowawca:Bożena Kowalczuk-Ciachorowska

Rok szkolny 2012/2013

Klasa 3a

Antkiewicz Patryk, Dobaczewski Sebastian, Fabiński Szymon, Gołębiowska Kamila,Januszewski Mateusz, Kamiński Aleksander, Kerner Karol, Kędziorska Nikola
Kopczyński Patryk, Mac Anna, Pietras Magdalena, Roloff Robert, Sowińska Dominika, Turulska Katarzyna, Wysocki Radosław, Zawada Krzysztof.
wychowawca: Maciej Ciachorowski
Klasa 3b

Dąbrowska Klaudia, Janta-Lipiński Oskar, Jęczewska Magdalena, Jurewicz Jagoda, Kirsz Monika, Kołodziejski Sebastian, Kowalski Karol, Masłowska Agnieszka, Mrugała Rafał, Radzimski Mateusz, Skrzypek Sebastian, Sosnowska Aleksandra, Winkowski Sebastian
wychowawca: Krzysztof Procajło
Klasa 3c
Berendt Ilona, Iwańska Angelika, Kępiński Jarosław, Klempert Małgorzata, Łopata Wojciech, Maksim Anna, Surma Alicja, Surma Edyta, Surma Weronika, Szczawiński Piotr, Wawroski Jakub, Zakrzewski Krystian.
wychowawca: Dariusz Jakubowski

Rok szkolny 2013/2014

Klasa 3 a
Barańska Natalia, Fabiński Maciej, Jakimcio Tomasz, Kamiński Adrian, Kamrowski Wojciech, Oliński Dawid, Sokołowski Seweryn, Sucharzewska Ewelina, Turulski Filip, Tyburski Krystian, Wysocka Daniela, Zięba Tomasz
wychowawca: Magdalena Zakierska
klasa 3b
Biernat Łukasz, Bojdo Oskar, Brzozowska Katarzyna, Januszewski Sebastian, Kalinowski Mateusz, Kirsz Milena, Kołodziejski Kamil, Konopacka Pamela, Kowal Nikodem, Kwiatkowski Dominik, Piekarska Wiktoria, Pławiński Damian, Pryba Agata, Żulczyk Maciej
wychowawca: Jolanta Gołecka

Rok szkolny 2014/2015

Klasa 3a
Błaszczuk Emilia, Bojdo Paulina, Czapiewski Mateusz, Dłużyński Kacper, Domagała Karolina, Fabińska Karolina, Falkowska Daria, Falkowski Bronisław, Falkowski Patryk, Jóźwiak Kamil, Kawski Dawid, Kruczkowski Patryk, Lewandowska Karolina, Paradowska Anna, Ptak Grzegorz, Sikora Kamil, Sobota Patrycja, Suchoparska Natalia, Wesołowska Karolina
wychowawca:
Agnieszka Wierzbicka

Klasa 3b
Banacka Martyna, Bontal Natalia, Janta- Lipińska Werdiana, Januszewski Michał, Kowalski Jakub, Nol Krystian, Olszewska Paulina, Pilkiewicz Piotr, Radzimska Dominika, Zawacka Daria
wychowawca: Barbara Wiśniewska

Rok szkolny 2015/2016

klasa 3a
Antkiewicz Michał, Brodzińska Izabela Róża, Fabiński Marcin, Jóźwik Adrian, Kawski Kamil, Kretkowski Kacper Filip, Markuszewski Bartosz, Neumann Damian, Rutkowski Maciej, Sowiński Maciej, Turulska Julia, Wysocki Kamil
wychowawca: Krzysztof Procajło

klasa 3b
Buliński Miłosz, GołębiowskiMikołaj Stanisław , Hnat Krystian, Januszewska Aleksandra, Keński Daniel, Keński Mariusz, Matlińska Sandra, Nol Oliwia, Pilkiewicz Michał, Sikora Robert, Smarz Maciej, Stoppel Jakub, Sylwestrzuk Jakub, Tyburska Kamila
wychowawca:
Artur Ceglewski